pátek 18. ledna 2013

Temně fialový lak :)

Dobré ráno :)

Dnes bych vám chtěla představit novinku, na kterou jsem narazila v drogerii Teta - musím se přiznat, že kromě barvy, mě zaujal hlavně design laku. Nevím jak vám, ale mě se fakt moc líbí :)
Cena je nadmíru příjemná - kolem 39 Kč. V nabídce jsou ještě dvě další barvičky a to oranžová a tu třetí si nepamatuji :D (asi mě natolik nezaujala :)) Ale nad tou oranžovou taky přemýšlím :)


A JEŠTĚ NA VÁS MÁM DOTAZ: JDOU VÁM NAHRÁVAT FOTKY Z VAŠEHO PC? MĚ TEDA NEEE.... :(

 

2 komentáře:

  1. Mně fotky nahrávat jdou. Zkus to přes jiný prohlížeč :)

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj, ráda bych tě pozvala na svůj blog . Předem podotýkám, že mi nejde o reklamu, ale o to, aby se o problematice, které se na svém webu věnuju, dozvědělo co nejvíce lidí a poučilo to tak laickou veřejnost, která je většinou jen plna předsudků. Blog je věnován poruchám příjmu potravy a hlavně boji s těmito nemocemi. Nehodlám se řadit k thinspo nebo podobným komunitám. Na blogu najdeš i trochu z cesty mým životem, každodením bojem s PPP, ale také spoustu rad a tipů týkajících se kosmetiky, fotek, článků o mně samé, beauty vychytávky, recenze, recepty, které nikde jinde nenajdeš a mnoho dalšího. Kdyby tě blog zaujal, budu moc ráda, když zanecháš komentář nebo se můžeš stát dalším z mých ctěných "followers". Budu se moc těšit na tvou návštěvu a přeji krásný zbytek dne. Andie :)*
    www.andie-chambers.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat